Gayd Sanayi ve Ticaret Supap Gayd Baga

Hakkımızda

GAYSAN SUPAP GAYDLARI VE MOTOR PARÇALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. GAYSAN Markası altında her türlü yakıt kullanan ( Benzin, Dizel, LPG, CNG) motorlar için üretim yapmaktadır. tüm otomotiv sektörüne VALF GAYD,MOTOR VALF VE VALF SEAT üretmek amacıyla Fabrikamız 1979 yılında, …1000…. m2 alan üzerine Konya’ da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar kısa zamanda kalitesiyle pazarda kendisine yer bulmuştur. Motor supabı, gayd ve baga üretimi ile ilgili faaliyetlerine devam etmektedir.

Yükselen başarı grafiğinden ve müşterilerinin desteğinden güç alarak son teknoloji makinalarla ve tecrübeli teknik personelleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişletme ve kalite kontrol biriminde son teknoloji cihazlarla ürünlerini sürekli denetleyerek% 100 müşteri memnuniyeti için gayret göstermektedir.

Firmamızın Avrupa standartlarındaki son teknoloji ile ve Ar-Ge doküman birikimli, yüksek analiz laboratuvarı ile desteklenmiş hassas döküm tesisimizde, 100 kg ve 750 kg’lık iki ayrı indüksiyon ocak ile 1 gr’dan 30 kg ağırlığa kadar çeşitli parçaları ISO 9001 kalite standartlarında dökebilmekteyiz.

Farklı sektörlere de ürün üreten firmamız Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Özellikle son yıllarda çok hızla değişen dünya şartlarında önce kalite sonra ekonomi prensibi gözetilerek bütün ürünlerimiz maksimum kalitelere ulaştırılmıştır.

Çalıştığımız sektörler; Otomotiv sanayi, Makine-takım sanayi, Savunma ve silah sanayi, Medikal ve ortopedi sanayi, Gıda sanayi, Tekstil makinaları sanayi, Vana ve Pompa sanayi, Tarım makinaları sanayidir.

Bize duyduğunuz güvene sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

?